Бербатов с първи гол за 2013

Гласувай за статията

mitko berbatovБившият български национал и настоящ нападател и звезда на английският отбор „Фулъм“ Димитър Бербатов, отбеляза първото точно попадение във вратата на противников отбор за 2013 година. Това стана реалност на мач за Висшата лига на Англия срещу отбора „Уест Бромич Албиън“.

В последствие отборът на Бербо спечели срещата от 21-ия кръг на английското първенство с 2:1 и по този начин прекъсна своята негативна серия от четири поредни мача без успех. В 39-та минута Димитър Бербатов успя да се разпише във вратата на съперника. Попадението бе реалност с нисък и прецизен удар от десетина метра. Така даде желаната преднина на „Фулъм“.

През второто полувреме, все пак „Уест Бромич Албиън“ успяха да изравнят в лицето на Лукаку, който даде глътка въздух на съотборниците. Напразно – в 58-та ми нута, Каканиклич отново даде преднина на „Фулъм“ и с този резултат и приключи мача.

Самият Бербатов сподели пред „Скай Спортс“, че е много доволен от успеха, който е бил постигнат с много характер.

WBA 0-1 FUL BERBATOV by Ourmatches