Един гейм срещу Италия, но победите продължават

Гласувай за статията

Снощният пореден мач за националите ни по волейбол за жалост завърши със загуба от адзурите с 1:3 гейма. Това обаче не означава тотално отпадане на нашите момчета. Въпреки загубата, техните шансове за още победи на първенството и класиране на полуфиналите, остават съвсем реални.

photo_verybig_17068Мачът се игра на финалите на Световната лига в Мар дел Плата (Аржентина), като България спечели само един гейм 1:3 (18:25, 25:18, 22:25, 24:26). Това е тяхната втора среща, част от група D, а те се представи пред повече от 2000 души през изминалата вечер в зала „Естадио Ислас Малвинас“.

По този начин българите завършват с 3 точки, след като имаха една победа над домакините  и една загуба през изминалата нощ. След последната среща между Аржентина и Италия, нашите ще разберат дали продължават на полуфиналите. Тази среща ще се играе през нощта от 02,00 часа българско време.